Cisco Networking Academy w ZS1 - Zespół Szkół Nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie

Cisco Networking Academy w ZS1

Cisco jest globalnym liderem w dziedzinie technologii sieciowych tworzących Internet, które w bezpieczny sposób łączą ludzi, firmy i organizacje na całym świecie, pozwalając w pełni wykorzystać potencjał jaki stwarza cyfrowa transformacja.

tabliczka Cisco Networking Academy Partner

W ramach porozumienia firmy Cisco we współpracy z firmą Archer, Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego, posiadający status Cisco Networking Academy, otrzymał wsparcie, które pozwoli w warunkach laboratoryjnych dalej rozwijać zaawansowane kompetencje cyfrowe uczniów. Szkoła otrzymała sprzęt sieciowy wspierający pracę jednostki wraz z niezbędnymi licencjami, wyposażenie laboratoriów informatycznych, wsparcie integratora systemów sieciowych w zakresie wdrożenia systemów oraz dostęp do bazy wiedzy Cisco, by samodzielnie prowadzić zajęcia w ramach Akademii Cisco. Pomoc ta umożliwi uczniom uczestnictwo w profesjonalnych kursach oraz uzyskanie certyfikatów firmy Cisco już w trakcie nauki w szkole. Zwiększy to szanse młodych ludzi na znalezienie atrakcyjnej pracy na rynku IT.